Zmena vášho zdravia k lepšiemu môže začať práve teraz.

Najčastejšie otázky:

 • Môže byť užívanie Aloe Vera pre mňa prospešné?
 • Prečo by som mal(a) užívať práve Aloe Vera?
 • V čom je Aloe Vera od Foreveru iné, ako ostatné?
 • Pomáha vôbec?
 • Ak áno, ako?
 • Nezvykne si naň môj organizmus?
 • Je vhodné aj pre deti?
 • Môžem ho užívať aj popri liekoch?
 • …a mnoho podobných otázok vírilo kedysi aj v našich hlavách

Zdravotné ťažkosti – prečo je ich stále viac?

 

 • Znečistené životné prostredie – stav sa stále zhoršuje
 • Veľa zdraviu škodlivých látok vo vzduchu, vode, pôde, potravinách
 • Strava výrazne ochudobnená o potrebné živiny, zato o to viac bohatšia na škodlivú chémiu
 • Jeme nadmieru veľa prebytočných kalórií, tukov, cukrov, kvalitatívne sme výrazne podvýživení
 • Narastá nápor na imunitu, tú však máme čoraz slabšiu
 • …a mohli by sme pokračovať ďalej – radšej si však zhrňme podstatu:

 

 1. Veľa toxických látok
 2. Chýbajúce výživné látky
 3. Slabá imunita
 4. Nárast srdcovo-cievnych ochorení 

Účinky Aloe Vera nápojov od Foreveru

1) Firma Forever Living Products ( Aloe Vera Company) vlastní ojedinelý patent stabilizácie Aloe Vera gélu. Listy sú zbierané z vlastných bio plantáží ručne, filetované, neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Ich kvalitu a čistotu potvrdzuje mnoho ocenení, Aj Kosher – Lehman.

Gél je stabilizovaný bez chémie, čím si zachováva v živej, aktívnej forme všetkých vyše 270 výživných látok. Takúto kvalitu a účinnosť ponúka len Forever – už viac, ako 43 rokov vo viac, ako 160 štátoch sveta, so 100% zárukou spokojnosti.

Nápoje sa môžu užívať od prenatálneho veku až do neskorej staroby pravidelne a dlhodobo.

Nápoje nie sú návykové a môžu sa užívať aj popri liekoch.

Pitím ktoréhokoľvek nápoja sa vám v prvom rade uvoľňujú z organizmu – z každej jednej bunky, toxické látky, chemické škodliviny – telo sa čistí, DETOXIKUJE

2 )  Zároveň dodávajú do organizmu vďaka penetračným účinkom Aloe (4x rýchlejšie, ako čistá voda) vyše 270 VÝŽIVNÝCH LÁTOK:

aminokyseliny ( základné stavebné prvky buniek); – vitamíny; – minerály; – enzýmy; – čistiace saponíny; – antrachinóny; – polysacharidy; – lignín (má penetračné účinky) atď. Tieto výživné látky pokrývajú potrebu buniek na 95%. Aby sme sa dostali ku 100%, treba užívať VÝŽIVOVÉ DOPLNKY ( podľa toho, aké problémy máme).

Okrem výživných látok podporia organizmus nasledovnými ÚČINKAMI:

PROTI – zápalovými; – bakteriálnymi; -vírusovými; – plesňovými; – nádorovými;  ďalej adaptogénnymi ( prispôsobuje sa potrebám organizmu); – synergickými ( posilňujú všetko prospešné a zároveň potláčajú všetko škodlivé); – spomaľujú predčasné starnutie organizmu atď.

3) Vplývajú veľmi priaznivo na IMUNITU. Nápoje majú imunomodulačné účinky, čo znamená, že slabý i.s. posilnia a panicky reagujúci i.s. pribrzďujú ( alergie, autoimunitné ochorenia). Posilňujú účinky strážcov nášho zdravia – T – a B – lymfocytov a tiež makrofágov. Zdravé bunky chránia a regenerujú, choré pomáhajú skôr odstraňovať. Potláčajú zápalové procesy vyvolané stresom. Po dostatočne dlhodobom a pravidelnom užívaní navodzujú rovnováhu = homeostázu. A ROVNOVÁHA = ZDRAVIE.

4) Priaznivo vplývajú na SRDCOVO – CIEVNE PROBLÉMY. Posilňujú steny ciev, vracajú im pružnosť. Pomáhajú znižovať hladinu zlého (LDL) cholesterolu a zároveň navyšovať hladinu dobrého (HDL) cholesterolu. Prispievajú k normalizácii metabolizmu tukov. Zabraňujú ukladaniu aterómových plátov v stenách ciev.

Toto bolo vysvetlenie niektorých dôležitých účinkov Aloe Vera na ľudský organizmus. Presnejšie – na bunky živých organizmov. Preto aj u ZVIERAT sú účinky prakticky totožné.

Podrobnejšie vysvetlenie nájdete v článkoch, popisoch a ozvučených video-prezentáciách v našich skupinách na facebooku, kde vás radi pridáme, pokiaľ o to požiadate.